Współpraca

Szukasz stand-upera lub stand-uperki do uświetnienia imprezy firmowej? A może poszukujesz sprawdzonego komika do napisania scenariusza lub reklamy? Wiolka jest profesjonalistką i doskonale wie, jak operować ostrzem humoru, aby odbiorca był zadowolony.

Stand-up na imprezę firmową

Występy Wiolki odznaczają się jej wyjątkową charyzmą i osobowością. Stand-uperka podczas każdego show potrafi wykrzesać z siebie i publiczności taką moc, że można by ją z powodzeniem wykorzystać jako alternatywne źródło energii.

Zaskakujące spostrzeżenia Wiolki, jej szczerość, bezpretensjonalność, a także ogromny dystans i odwaga w poruszaniu trudnych tematów, sprawiają, że trafia ona nie tylko w gusta odbiorców stand-upu, ale przede wszystkim do ich serc.

Wieloletnie doświadczenie, błyskotliwość i umiejętności improwizatorskie sprawiają, że Wiolka Walaszczyk jest komiczką odnajdującą się na każdej większej i mniejszej scenie. Dlatego też jej stand-up to idealny wybór na imprezę firmową, na której przyda się trochę uroku, energii, poczucia humoru i swobodnej atmosfery.

Tworzenie reklam

Wiolka posiada również doświadczenie w realizacji dobrze przyjętych reklam internetowych i telewizyjnych dla uznanych marek, takich jak Ikea. Komiczka nie tylko jest w stanie w nich w stanie profesjonalnie występować, ale również pisze do nich zabawne, wciągające scenariusze, które zapadają odbiorcom w pamięć.

Reklamy

IKEA
Zatecky
Seni

NABLIŻSZE WYSTĘPY